Шановні учні, вчителі і батьки!

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

В олімпіаді можуть брати участь особи, які отримали повну загальну середню освіту або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2019/2020 навчальному році і бажають вступити до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Університет організовує олімпіади з математики, біології, фізики, географії та іноземної мови (англійська, німецька, французька) для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у такі терміни:

перший тур (дистанційний) — з 08 лютого до 19 квітня 2021 року. Його учасники мають змогу ознайомитися із завданнями олімпіади та пройти онлайн тестування або надіслати, не пізніше 19 квітня 2021 року, розв’язки тестових завдань для перевірки у паперовому вигляді на адресу оргкомітету (46001, м.Тернопіль, вул. Руська, 56, з позначкою «Олімпіада») або в електронному (сканованому) вигляді на ел. пошту viddil.dp@gmail.com . Дата відправлення листа визначається за штемпелем на конверті або датою відправлення ел. листа. Учасники, які набрали під час першого туру 75 % балів і більше, запрошуються до участі у другому турі;

другий тур (очний) — 15 травня 2021 року в приміщенні читальної зали науково–технічної бібліотеки (корпус № 2, каб. 58),  початок о 10.00 год. Тривалість олімпіади три години.

Учасник олімпіади на власний розсуд обирає форму проведення першого туру (онлайн тестування чи заповнення паперового бланку). Участь однієї особи в олімпіадах з різних предметів, під час проведення першого (дистанційного) туру, не обмежена.

Завдання І (дистаційного туру):

Посилання на онлайн тестування:

 У раз виникнення питань телефонуйте за номером  +38 098 71 72 582

Оргкомітет Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Учасникам Всеукраїнської олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, можуть нараховуватись додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного предмету при розрахунку конкурсного балу в даному навчальному закладі в обсязі до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.  Перелік спеціальностей яким надається особлива підтримка.

 Положення про Всеукраїнську олімпіаду Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Архів олімпіади 2020

Архів олімпіади 2019

Архів олімпіади 2018