НАТИСНИ, ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Запрошуємо майбутніх вступників взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Університет організовує олімпіади з математики, біології, фізики, географії та іноземної мови (англійська, німецька, французька) для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у такі терміни:

перший тур (дистанційний) — з 03 лютого до 31 березня 2020 року. Його учасники мають змогу ознайомитися із завданнями олімпіади та пройти он-лайн тестування або надіслати, не пізніше 23 березня 2020 року, розв’язки тестових завдань для перевірки у паперовому вигляді на адресу оргкомітету (46001, м.Тернопіль, вул. Руська, 56, з позначкою «Олімпіада») або в електронному (сканованому) вигляді на ел. пошту viddil.dp@gmail.com . Дата відправлення листа визначається за штемпелем на конверті або датою відправлення ел. листа. Тих, хто набрав під час першого туру 75 % балів і більше, запрошують до участі у другому турі;

другий тур (очний) — 25 квітня 2019 року в приміщенні читальної зали науково–технічної бібліотеки (корпус № 2, каб. 58),  початок о 10.00 год. Тривалість олімпіади три години.

Учасник олімпіади на власний розсуд обирає форму проведення першого туру (он-лайн тестування чи заповнення паперового бланку). Участь однієї особи в олімпіадах з різних предметів, під час проведення першого (дистанційного) туру, не обмежена.

Завдання І (дистаційного туру):

Посилання на он-лайн тестування (тестування відкрите до 25.03.20 р.):

Учасники першого туру, які набрали 75 % балів і більше, запрошуються до участі у другому турі (очному) 25 квітня 2019 року в приміщення читальної зали науково–технічної бібліотеки (корпус № 2, каб. 58).

Оргкомітет Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Додаткова інформація за телефоном: 0352 51 97 22, +38 098 71 72 582

Учасникам Всеукраїнської олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, можуть нараховуватись додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного предмету при розрахунку конкурсного балу в даному навчальному закладі в обсязі до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет. Перелік спеціальностей яким надається особлива підтримка.

 Положення про Всеукраїнську олімпіаду Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Архів олімпіади 2019

Архів олімпіади 2018