Студенти шукали роботу, роботодавці — працівників: в університеті відбувся День кар’єри 2019

21 березня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся щорічний профорієнтаційний захід — День кар’єри-2019.

Метою заходу було сформувати у студентів мотивацію до розвитку професійних і особистих якостей, допомогти студентам і випускникам в успішній самореалізації та працевлаштуванні, провести безпосередню зустріч студентів з потенційними роботодавцями.

Участь у Дні кар’єри взяли представники органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, які займаються питаннями молодіжного працевлаштування, професорсько-викладацький склад університету, студенти та випускники технічного вишу.

В рамках заходу було підписано угоду про співпрацю між університетом та Тернопільським міськрайонним центром зайнятості.

Зі сторони університету документ підписав ректор, член-кореспондент НАН України, професор Петро Володимирович Ясній, зі сторони Тернопільського міськрайонного центру зайнятості – директор Куриляк Анатолій Васильович.

Предметом договору стала реалізація спільних проектів у сфері сприяння зайнятості молодих фахівців, інформування студентів університету про стан і основні тенденції локального ринку праці, в тому числі, попит і пропозиції на робочу силу, вимоги роботодавців до шукачів роботи, діяльності, спрямованої на створення нових робочих місць, проведення системи заходів щодо соціального захисту молоді.

Загалом участь у 8-му щорічному традиційному заході присвяченому працевлаштуванню студентів та випускників взяло близько 60 представників підприємств та організацій з Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Київської, Дніпропетровської областей.

По завершенню офіційної частини працедавці презентували свої компанії. На майданчику виставкової зони надавали цікаву інформацію про кар’єрні можливості, крім того можна було отримати рекомендації по складанню резюме та проходженню співбесіди. Найбільшою популярністю користувалися вакансії технічних спеціальностей, а також вакансії сфери послуг, готельної, ресторанної та банківської справи.