День знань. Версія 1.0

Святкування Дня знань 1 вересня на загальноміському рівні пройшло в цікавому і нестандартному форматі. Навчальні заклади освіти міста Тернополя  продемонструвати свої здобутки. Захід був насичений і різноманітний. Цікаві конкурси, тренінги, майстер-класи, ігри та експерименти були представленні на святі.

Активними учасниками святкування були представники Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Власні розробки студентів та викладачів привертали увагу допитливих відвідувачів. 3Д-принтер, корисні моделі, фізичні експерименти, психологічні тести, ділові ігри – це, та багато іншого, чим  дивували наші науковці.

Все це пройшло з музикою, танцями, конкурсами та розвагами. Чудове поєднання різних захоплень об’єднало велику кількість людей. Хороший настрій, нові знайомства та бажання продовжувати брати участь в подібних заходах – основні результати Дня знань. Версія 1.0.

Фотозвіт про подію за посиланням