У ТНТУ змагалися майбутні вступники

20 квітня в приміщенні читальної зали науково-технічної бібліотеки відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади ТНТУ ім. І.Пулюя. Майбутні абітурієнти взяли участь в олімпіаді, щоб посилити свої позиції на вступному конкурсі, та найголовніше — здобути додаткові бали до одного з предметів сертифіката ЗНО. Олімпіада проводилася з чотирьох дисциплін: математика, біологія, фізика та іноземна мова (англійська). З умовами проведення олімпіади усіх присутніх ознайомив перший заступник відповідального секретаря приймальної комісії Кобельник В.Р. Під час проведення олімпіади були присутні перший проректор, голова оргкомітету Митник М.М., голови та члени предметно-методичних комісій, представники приймальної комісії і відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню. Перед початком заходу учасники ознайомилися з інформацією про спеціальності та переваги навчання в університеті, також отримали пам’ятні сувеніри як переможці І (дистанційного) туру олімпіади. Завдання олімпіади були уніфіковані та складалися з 10 кейсів. До початку проведення були запропоновані по три варіанти бланків завдань і методом сліпого жеребу було обрано по одному комплекту. Особливістю цьогорічного змагання стало збільшення кількості учасників та високі підсумкові результати. Переможці ІІ (очного) туру: Вітаємо переможців та усіх учасників олімпіади! Сподіваємось бачити вас у новому навчальному році студентами Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя!